Bim Aktüel – 14 Ekim 2016 BİM Katalog

Alışverişteki en büyük sorun eğer bütçenizi doğru yapıyorsanız ödeme değil, alışverişi yapacak yere gitmek ve aldığınız ürünleri eve getirmek. Aracınız da yoksa problem bu nokta. Bim aktüel ürünler ve a101 ürün kampanyaları bu yüzden ilgi çekmekte. Hepimizin evine yakın bir BİM marketi var. Yürüme mesafesi alışveriş yapmak ve eve dönmek çok kolay. Bim katalog incelemelerimize 14 Ekim Bim aktül ürün kampanyası ile devam ediyoruz. A101 aktüel ürün inceleme makalelerine linkten ulaşabilirsiniz. Bakalım Bim kampanyalarında ilgi çekici hangi ürünler var.

BİM 14 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Katalogu

Bim kampanyaları gıda grubu Salı günü ve elektronik ve zücaciye ürünleri Cuma günleri yapılmakta olduğunu tüm takipçileri bilmekte.

Fakir Dik Durabilen Elektirikli Süpürge

14 Ekibim aktüel katalogm Bim kataloğunda yer alan Fakir Dik Durabilen Elektirikli Süpürge 87,50 TL fiyatı ile tercih edilebilir bir ürün olarak karşımıza çıkmakta. Axxes kredi kartınız varsa peşin fiyatına 6 taksit ile de alabilirsiniz. Fakir elektrikli ev aletleri firması Alman menşeili bir firma olup 1985 yılından bu yana Saruhan şirketler güvencesi ile Türkiye pazarına girmiş bilinen bir markadır. Fakir elektrikli süpürge kullanım kılavuzu ve yetkili servileri ile ilgili firma resmi web sitesi fakir.com.tr den bilgi alabilirsiniz.

Dik süpürge modelleri acil durumlarda ve hafif temizliklerde yardımımıza koşan pratik ev aletlerinden biridir. Fazla yer kaplamaması, pratik kullanımı ve kolayca temizlenip kaldırılabilmesi açısından oldukça kullanışlıdırlar

Bim Aktüel Fakir Dik Elektirikli Süpürge Özellikleri

Marka: Fakir Elektrikli El Aletleri
Güç: 800 w
Toz Haznesi: 1 Litre
Aparatlar: Boomerang yer aparatı ve Sert zemin aparatı
Kablo Boyu: 5 metre
Fiyatı : 87,50TL ( Axxes kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit)

AERON Akülü Vidalama Seti

Diğer ilgi çekici Bim aktüel ürün ise AERON Akülü Vidalama her evde bulunması gereken elektrikli aletlerden biri olan vidalama aleti küçük tamiratlarda size yardımcı olacaktır. Özel çantası, led lambası, farklı çalışma ayarları yapılabilen bu ürünün 6 adet tornavida ucu da bulunmaktadır. Vidalama aletleri elektrikli tornavidalardır. Matkap gibi delici özellikleri yoktur. Ürün çok profesyonel kullanıma uygun değildir.

Bim Aktüel AERON Akülü Vidalama Özellikleri

Güç: 18V 1000MA
Tork: 19+1
Led çalışma lambası
Farklı çalışma ayarları
6 tornavida ucu
Dahili batarya
Fiyatı: 75,00TL ( Axxes kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit )

14 Ekim Bim Kataloğunun diğer ürünleri ise;
Seagate 1 TB Taşınabilir Hard Disk: 2.5” disk boyutunda ve USB 3.0 bağlantısı ile hızlı veri aktarabilme özelliklerine sahiptir. Güç adaptörüne ihtiyaç duymadan çalışabilir. Fiyatı: 179 TL
Kumtel Çift Taraflı Isıtıcı: 3 ayrı güçte ısıtma özelliği, Termostatlı, Max 2200 watt ve Devrilme emniyetlidir. Fiyat : 54,90 TL
3 Katlı Garaj Oyun Seti: Çocuklar içinde garaj oyun seti bu hafta bim marketlerde göze çarpanlardan. +36 ay çocuklar için uygun oyuncak 2 adet metal araba içerir.

Toptan fiyatına parekende sloganı ile hareket eden BİM mağazaları aktüel ürün kataloğunda gözümüze çarpan sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz birkaç ürünün incelemesini yazdık. Bunların dışında gıda ve mutfak ürünleri de mevcut. 14 Ekimde bir Bim mağazasına uğrayarak diğerlerini de inceleyebilirsiniz.