13 Ekim A101 Hi-level 40HL500 Led Tv İncelemesi

a101 aktüel ürün uydu alıcılı led tv

Perakende mağazacılık sektörünün liderlerinden temel ihtiyaç malzemeleri satıcısı A101 haftalık aktüel ürün kampanyaları takip edilen ve oldukça popüler alış veriş fırsatları. A 101 mağazalarının her mahallede bir şubesi olması, ulaşılabilirliği ve kolay alışveriş seçeneği ile oldukça tatminkar. En son 13 Ekim A101 Aktüel Ürünler listesinde yine teknolojik aletler, zücaciye ve mutfak malzemeleri, gıda gibi birçok seçenek göze çarpmakta.

81 ilde birçok mahallede hizmet veren A101 13 Ekim aktüel ürünler içerisinde; uydu alıcılı led tv, saç kesme makinesi, kiwi elektrikli süpürge, 8 parça Hascevher çelik tencere seti, Fakir el blenderi ilgi çekici ürünler. Biz burada HI-LEVEL 40HL500 40 inç uydu alıcılı led tv’yi inceleyeceğiz.

13 Ekim Aktüel Ürün HI-LEVEL Uydu Alıcılı Led TV Kampanyası

a101 aktüel ürün uydu alıcılı led tv
HI-LEVEL 40HL500 Led TV

Hi-Level 40HL500 öncelikle Vestel servis güvencesinde olan bir televizyon. Vestel servislerinin yaygın ve güvenilir olması ürün için artı bir nokta. Led TV dahili uydu alıcılı olduğundan ayrıca bir uydu alıcısı yani Receiver ihtiyacı duymamaktadır. Çanak anteninizden gelen kabloyu direk HI-Level Led Tv ye takarak HD yayınlar izleyebilirsiniz. Ürünü World ve Bonus kredi kartları ile 8 taksit olarak alma seçeneği de bulunmakta 899 TL yerine 935 TL ödemeyi göze alırsanız. Led TV nedir, kısaca değinelim tıpkı Lcd Tv’ler gibi akışkan kristal ekran kullanılan televizyonlardır. Yalnız kullanılan ışık türü ve sistemleri farklı olduğu için LED olarak adlandırılıyor. Lcd televizyonlar klasik aydınlatma sistemi kullanılırken, Led TV’ler LED arka aydınlatma kullanılması yani floresanlar yerine led ışık ile aydınlatma sağlanıyor. Lcd TV’lerde kullanılan ışıklandırma sistemi ekranın kenarlarından sağlanır, kaliteli fakat Led TV’lerden daha kötü görüntü kalitesi sunar. Led TV’lerde kullanılan Led floresanlar ise ekran arkasına yayılarak genel olarak tüm ekran arkası aydınlatılıyor ve lcd tv’ye göre daha kaliteli görüntü sağlar. Ayrıca bu aktüel ürün televizyonu satın aldığınızda “Duvara Asma Aparatı” da hediye olarak verilmekte.

A101 HI-LEVEL 40HL500 Led TV Özellikleri

 • Full HD 1080
 • 40 inç – 102 cm
 • Dahili HD Uydu Alıcısı
 • 1 Adet SCART girişi
 • 1 Adet HDMI girişi
 • HD DVB-T/C/S2 (MPEG4): Digital Video Broadcasting yani Türkçe “Sayısal Video Yayını” demektir. Sayısal yayında sinyaller rakamsal kodlar halinde alıcıya ulaşır. Alıcı ünite bu veri sinyalleri üzerine ortamdan gürültü binse bile ( kötü hava şartları gibi ) sorunsuz algılayabilir ki; bu da çevre koşullarına hassasiyeti azaltır. Ayrıca sayısal sinyaller üzerinde görüntüyü iyileştirme adına birtakım işlemler yapmak çok daha kolaydır. T harfi karasal yayın, S harfi ise uydu anlamına gelmektedir. MPEG-4 sesli ve görsel sayısal verilerin görüntü sıkıştırmasını tanımlayan metotlar bütünüdür. MPEG-4 görüntü formatı standardı şu anda en çok tercih edilenlerden biridir.
 • PC IN (VGA üzerinden): Eskiden bilgisayar ekranlarını bağlamakta kullanılan VGA, kullandığı yüksek frekanslar sayesinde nispeten yüksek çözünürlüklere ulaşabilmektedir. Eksi nesil ekran kartı kullanıyorsanız VGA kablonuz ile bilgisayarınızı televizyonunuza bağlayabilirsiniz.
 • Duvara Asma Aparatı Hediye
 • HI-LEVEL Uydu Alıcılı Led TV teknik servisi Vestel Servis güvencesinde. https://www.vestel.com.tr/vestelservisleri adresinden bölgenize göre servislere ulaşabilirsiniz.
 • Fiyatı : 899,00TL
 • Taksitli Fiyatı: Bonus ve World Karta 116,87 x 8 Taksit = 935,00 TL

A101 Mağazaları HI-LEVEL Led TV ürünlerini dönem dönem kampanyalara sokmaktadır. Diğer elektronik eşya satıcılarına göre fiyat gayet makul, Vestel servis güvencesi ise servis ihtiyacı olduğunda ulaşılabilirliği ile gayet cazip. Standart bir televizyon izleyici için A101 kampanyaları kataloğunda yer alan bu tv tercih edilebilir ama çok yüksek beklentiye girmemek gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir